You are currently viewing Projektowanie odzieży i szycie – co zapewnia nasza szwalnia?

Projektowanie odzieży dla marki własnej – na czym to polega?

Posiadanie marki własnej wymaga nawiązania współpracy z profesjonalną szwalnią. Nasza firma oferuje projektowanie odzieży i szycie od A do Z. Dzięki temu cały proces będzie obsługiwany kompleksowo, w jednym miejscu.

To zdecydowanie skróci proces całej produkcji. Sprawi, że gotowa odzież szybciej trafi do sprzedaży. Pozwoli też zaoszczędzić czas i pieniądze. W ramach projektowania odzieży dla marki własnej można liczyć na pełne wsparcie. Gwarantujemy obsługę od momentu projektu, przez szycie po wykończenie.

Projektowanie i szycie ubrań – jak to wygląda krok po kroku?

Przy współpracy z marką własną nasza szwalnia zapewnia pomoc już od samego początku. Pomagamy w wyborze wzoru i kroju, przygotowujemy prototypy. Podpowiadamy, jak tkaniny i materiały wybrać by jakość produkowanej odzież była jak najwyższa. Przygotowujemy również gotowe wykroje, które są harmonijne i precyzyjnie połączone z pozostałymi elementami. Następnie w naszej szwalni (posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę i nowoczesne linie produkcyjne) szyjemy ubrania.

Projektowanie odzieży dla marki własnej – finisz i logistyka

Projektowanie i szycie odzieży to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Oferujemy także usługę finisz. Przeznaczamy odzież dla marki własnej do profesjonalnego czyszczenia i obróbki.. Gotowe ubrania pakujemy i dostarczamy do klienta.

Interesują Cię nasze usługi? Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub poprzez formularz kontaktowy.