You are currently viewing Produkowanie odzieży – jak to wygląda?

Jak wygląda produkowanie odzieży na zamówienie?

Nasza szwalnia jest uznanym producentem odzieży. Oferujemy szycie ubrań dla marek własnych. Dzięki temu można liczyć na kompleksowe rozwiązanie, jakim jest produkowanie odzieży na zamówienie. Opowiemy o tym procesie dziś kilka słów.

Naszą ofertę kierujemy do firm, które projektują ubrania pod własną marką. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie produkcji. Działamy zarówno w kraju, jak i za granicą. Zawsze dopasowujemy się do potrzeb naszego klienta.

Produkowanie odzieży dla marki własnej – jak to wygląda?

Nasza szwalnia pomaga od samego początku – już na etapie projektowania wzoru i kroju. Następnie przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii produkujemy odzież na zamówienie, tworzące gotowe wykroje. Za pomocą innowacyjnych maszyn wykwalifikowany personel na liniach produkcyjnych zajmuje się szyciem ubrań.

Produkcja odzieży – szycie i co dalej?

Gotowe ubrania szwalnia obejmuje usługą wykończenia, czyli finisz. Odzież produkowana na zamówienie jest czyszczona i poddawana obróbce, np. dekatyzacji. Dzięki temu może być gotowa do sprzedaży. Producent odzieży, czyli szwalnia zwykle zapewnia także spakowanie i skompletowanie ubrań. Oferuje także transport pod wskazany przez klienta adres.

Interesują Cię nasze usługi? Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub poprzez formularz kontaktowy.