logo

Produkcja

Dział wzorcowo-technologiczny

PROJEKT

Pierwszym etapem procesu technologicznego jest faza rozwojowa. Na tym etapie tworzone są prototypy wyrobów na podstawie specyfikacji narzuconych przez klienta. Grupa doświadczonych techników tworzy szablony oraz przygotowuje rozwiązania technologiczne.

TKANINY I DODATKI

O estetyce finalnego produktu decyduje umiejętny dobór tkaniny i dodatków. Oczekiwania klientów są jasne: najwyższa jakość. Aby sprostać wysokim wymaganiom, korzystamy tylko z materiałów i dodatków renomowanych firm.

MAGAZYN

Komputerowy system nadzoru nad magazynem pozwala nam na pełny wgląd w zapasy surowców i komponentów. Specjalny system oznaczania zasobów pozwala na natychmiastowe odnalezienie i przekazanie konkretnej partii asortymentu bezpośrednio do produkcji. Materiały i dodatki są sprowadzane pod konkretne zamówienie.

Dział Wzorcowo Techniczny Bond
Krojownia Bond

Krojownia

Aby stworzyć elementy idealnie do siebie pasujące, korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń pozwalających zminimalizować straty tkaniny oraz zachować harmonię wzoru. Dokładność tworzenia kompletnego wykroju jest niezbędna, aby poszczególne elementy tworzyły spójną i harmonijną całość, niezbędną do powstania finalnego produktu.

Oddziały produkcyjne

Najważniejszą częścią procesu wytwarzania odzieży jest szycie. To tutaj pieczołowicie wykrojone elementy zostają połączone w całość. Wszystko to odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych maszyn sterowanych numerycznie w połączeniu z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami naszego zespołu. Precyzyjne połączenie elementów zapewniają najwyższej jakości nici. Stanowią one spoiwo gwarantujące trwałość, sprężystość i wytrzymałość. Przykładamy szczególną wagę do właściwego dopasowania dodatków. Cały proces odbywa się pod ścisłym nadzorem gwarantującym najwyższą jakość i perfekcję wykonania.

Oddziały Produkcyjne Bond
Pralnia Bond

Pralnia

Nasza pralnia jest w stanie wyprać każdą tkaninę zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. Jesteśmy specjalistami w obróbce tkanin denimowych. Oferujemy szeroki zakres obróbek specjalistycznych takich jak piaskowanie, scraping, nanoszenie żywic, "niszczenia" oraz wiele innych.

Zobacz całość pralni na:

Wykańczanie wyrobów

Każdy z produktów po zakończeniu głównego etapu produkcji przechodzi ostateczną kontrolę jakości. Gotowy wyrób opuszcza fabrykę dopiero wtedy, gdy mamy pewność, że spełnia najwyższe wymagania klienta.

Wykańczanie Wyrobów Bond
Transport i Logistyka Bond

Transport i logistyka

LOGISTYKA I PROJEKTOWANIE SYSTEMU TECHNOLOGICZNEGO

Rosnące wymagania dotyczące nie tylko jakości produktów, ale również czasu wykonywania poszczególnych zleceń zmuszają do perfekcyjnego i optymalnego wykorzystania zaplecza technologicznego. Aby móc dokładnie określić termin zakończenia produkcji niezbędna jest doskonała znajomość parku maszynowego oraz precyzyjne planowanie przepływu surowców, półproduktów oraz gotowych wyrobów w fabryce. Opanowanie do perfekcji sztuki planowania produkcji przez firmę BOND sprawia, że zawsze terminowo wywiązujemy się z realizowanych kontraktów.

TRANSPORT

Powołany specjalnie w tym celu zespół specjalistów
dba o to, aby każdy klient miał pewność, iż zamówiony towar
dotrze w określone miejsce w określonym czasie.

Skontaktuj się z nami  :

  Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz

  lub używając poniższych danych :

  Bond Sp. z o.o.

  ul. Kabaty 7

  34-300 Żywiec

  tel. +48 33 866 61 00

  fax +48 33 866 61 91

  bond@bond.com.pl

  Jak do nas dojechać?